Oferta

Fit Out

Coraz więcej inwestorów decyduje się na realizację fit out firmy, tzn. fit out biura, przestrzeni biurowych i handlowych. Oszczędzają w ten sposób czas i ograniczają formalności, korzystając z usług jednej profesjonalnej firmy, która w sposób kompleksowy zajmuje się przygotowaniem powierzchni biurowych według oczekiwań i życzeń klienta.

Czym jest fit out?

Fit out to kompleksowa usługa polegająca na wykończeniu i przygotowaniu do użytkowania powierzchni biurowych, handlowych i miejsc użyteczności publicznej. Realizacja obejmuje wszystkie etapy od technicznych po aranżacyjne, co oznacza, że inwestor nie musi już nadzorować prac kilku wykonawców np. z branży sanitarnej, elektrycznej, czy budowlanej.  W firmie świadczącej usługi fit out lokali zakres prac obejmuje nie tylko prace budowlane, ale też zaplanowanie i właściwe zorganizowanie przestrzeni biurowej pod potrzeby klienta. Odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni w taki sposób, by ułatwiała ona komunikację pracowników w firmie, to także jedno z zadań profesjonalistów od fit out. Prace na każdym etapie prowadzone są w oparciu o ustalony wcześniej budżet.

Powierzając to zadanie specjalistom naszej firmy DM Building, zyskują Państwo pewność, że zgodnie z założeniami i budżetem przechodząc przez wszystkie etapy robót, doprowadzimy do oddania gotowych do użytku i wyposażonych powierzchni biurowych ku Państwa zadowoleniu.

Fit out lokali z DM Building – dlaczego warto nam zaufać?

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją. Są wśród nas specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w realizacjach projektów w całej Polsce. Zatrudniamy też młodych i kreatywnych pracowników, którzy wnoszą do zespołu świeże spojrzenie i nowatorskie rozwiązania. Pracujemy tylko w oparciu o najwyższe standardy, by zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompleksowa przebudowa powierzchni biurowych - fit out Warszawa

Adaptujemy powierzchnie biurowe i handlowe, dostosowując je do potrzeb klientów i oczekiwań rynku. Podejmujemy się nawet realizacji najtrudniejszych koncepcji architektonicznych. Na etapie każdej pracy sprawujemy nadzór nad robotami budowlanymi, począwszy od współpracy z administracją publiczną, przez koordynację projektów, aż do częściowych i końcowych odbiorów. Współpraca z nami to ograniczenie kosztów inwestycji przy zachowaniu najwyższego standardu usług. Wszyscy kierownicy naszych robót mają uprawnienia budowlane i są członkami izby inżynierów budownictwa.

Jaki jeszcze zakres prac obejmuje naszarealizacja w ramach fit out?

W ramach oferowanych usług wykonujemy także instalacje elektryczne oraz zajmujemy się montażem instalacji niskoprądowych SSP, DSO, CCTV, SSWIN i LAN. Projektujemy również i specjalizujemy się w realizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych. Budujemy instalacje wody lodowej WL, ciepła technologicznego CY oraz tryskaczowe. Współpracujemy z uznanymi producentami systemów klimatyzacyjnych i dbamy o wytworzenie w przestrzeni biurowej odpowiedniego mikroklimatu, czyli odpowiedniej temperatury i wilgotności. Projektujemy też i wykonujemy nowoczesne zabudowy meblowe. Posiadamy także bogatą ofertę wolnostojących mebli biurowych. Klientom zainteresowanym eleganckimi i funkcjonalnymi zabudowami szklanymi polecamy najlepszych producentów tej branży dostępnych na rynku.

Zajmujemy się też tzw. liftingiem powierzchni, czyli zmianą aranżacji i unowocześnieniu przestrzeni biurowej w przypadkach, gdzie nie ma konieczności przeprowadzania dużego remontu. Tworzymy środowisko przyjazne dla pracowników, poprawiając komfort ich pracy nawet poprzez takie działania, jak dobranie odpowiedniego oświetlenia.

W ramach świadczonych usług doradzamy też w wyborze twoich składników wyposażenia lokalu, takich jak wykładziny, tapety, sprzęt rtv, meble i rolety. Nasza usługa obejmuje też dostawę wybranych elementów wyposażenia.

Co Państwo Zyskują?

Nasze największe atuty to poparta referencjami znajomość branży i bogate doświadczenie w realizacji kompleksowych usług wykańczania powierzchni handlowych i biurowych, co zostało udokumentowane na zdjęciach.

Fit out, remonty biur - Warszawa

Możecie państwo zapoznać się z naszymi przykładowymi realizacjami zamieszczonymi na stronie w osobnej zakładce. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Cechuje nas rzetelność, terminowość i profesjonalizm. Jeśli zdecydujecie się państwo na fit out z nami, dołożymy wszelkich starań, by stworzyć przestrzeń unikalną i funkcjonalną, z której będzie zadowolony każdy najemca.

Przy projektowaniu bowiem, jak i przy realizacji, kierujemy się nie tylko tym, aby właściciel obiektu był usatysfakcjonowany, ale by stworzone przez nas biura, czy lokale handlowe były wygodnym i funkcjonalnym miejscem dla pracowników.

Nasze profesjonalne podejście i nowatorskie pomysły pomagają nam odpowiednio dostosować lokal do typu danej branży. Nasze działania wybiegają jednak dalej i nie kończą się tylko na tym, aby zapewnić odpowiednią ilość stanowisk pracy, ale również w ciekawy sposób zorganizować przestrzeń przeznaczoną na chwile relaksu w pracy podczas przerwy. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że współczesny najemca przywiązuje wagę do tego, aby  pracownicy jego firmy byli jak najbardziej efektywni, zmotywowani i zintegrowani, a nic tak nie zachęci do pracy, jak zapewnienie
dobrych warunków i przerw.

Jeżeli potrzebujesz remontu, zarządcy budowy lub kompleksowej usługi w adaptacji różnego typu przestrzeni biurowych, out fit z naszym zespołem spełni twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub droga mailową, a my z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zajmiemy się realizacją projektów dostosowanych do twoich potrzeb i wymagań.

Nasze elastyczne i profesjonalne podejście pozwoli ci zoptymalizować koszty inwestycji i zyskać pewność, że każdy najemca przestrzeni biurowej będzie zadowolony. Dzięki naszej fachowości zyskasz spokój i dobrze zainwestujesz pieniądze.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Warszawska firmą:

tel. kontaktowy biuro: +48 22 394 44 22
tel. kontaktowy dział handlowy: 783 020 858

Remonty powierzchni biurowych - fit out Warszawa

Usługi typu Fit Out w Warszawie – realizację przestrzeni biurowej w całości, przejście przez wszystkie etapy techniczne i aranżacyjne – od remontu biura po jego aranżację.

Zajmujemy się także usługami remontowymi biur, powierzchni przemysłowych i mieszkań.

Potrzebujesz remontu lub zarządcy budowy, więc...