Oferta

Co możemy
zaoferować
Twojej firmie?

Zobacz co możemy ci zaoferować

Design&Building

Oferta DM Building powstawała jako odpowiedź na faktyczne potrzeby naszych Klientów. Tak powstał pakiet Design&Building dzięki któremu nasz doświadczony zespół poprowadzi Twój projekt od początku do końca, a Ty będziesz mógł skupić się na tym co lubisz.

Prace FIT OUT

FIT OUT to szyta na miarę usługa wykończenia przestrzeni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznych zgodnie z oczekiwaniami i życzeniem Klienta. Dzięki wszechstronnemu doświadczeniu zespołu DM Building projekt jest realizowany kompleksowo przez wszystkie etapy z gwarancją terminowego zakończenia.

Remont biura / Lifting powierzchni

Potrzebujesz odświeżyć swoje biuro, ale obawiasz się rozpoczynać zaawansowanych prac związanych z remontem? Mamy coś dla Ciebie. Czasami wystarczy odmalować ściany, wymienić wykładzinę lub elementy wykończenia, aby uzyskać nowe olśniewające pomieszczenie. Dopełnieniem efektu końcowego jest odpowiednio dobrane oświetlenie, które dodadzą Twojemu biuru klasy, a co najważniejsze zapewnią Twoim pracownikom należyty komfort.

Zarządzanie budową

Oferujemy kompleksowy nadzór nad przeprowadzanymi robotami budowlanymi począwszy od współpracy z organami administracji publicznej, koordynację prac projektowych przez organizację pełno – branżowego nadzoru inwestorskiego. Przeprowadzamy odbiory częściowe i końcowe robót.

W DM Building stawiamy na najwyższą jakość przy relatywnie niskich kosztach ponieważ satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Każdy z naszych kierowników posiada uprawnienia budowlane i jest członkiem Izby Inżynierów Budownictwa, co gwarantuje realizacje projektów na oczekiwanym poziomie.

Instalacje

W szerokim wachlarzu świadczonych przez DM Building usług, znajdą Państwo m.in. instalacje elektryczne, teletechniczne, sanitarne oraz wiele innych. Ponadto posiadamy bogate doświadczenie przy realizacji prac Capex.

Aby zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie do każdego projektu delegowany zostaje kierownik branżowy odpowiedzialny za terminową realizację w ustalonej jakości i budżecie.

Umeblowanie

Niejednokrotnie wychodzimy poza ramy szablonowych rozwiązań architektury wnętrz wznosząc się na wyżyny wysmakowania i stylu. Aby móc efektywnie łączyć stylistykę z jakością wykonania współpracujemy z najlepszymi dostawcami mebli ruchomych oraz indywidualnych zabudów meblowych. W naszej ofercie znajdą Państwo coraz popularniejsze produkty zamienne, które łączą ciekawy design, jakość wykonania z atrakcyjną ceną.

Zamówienia na meble ze spawanych elementów metalowych realizujemy we własnym zakresie dzięki czemu możemy zagwarantować terminowość realizacji przy utrzymaniu korzystnej ceny

Potrzebujesz remontu lub zarządcy budowy, więc...